Nazywam się Joanna, mieszkam  w okolicach Łodzi i prowadzę tego bloga od 2014 roku. W 2018 roku zostałam żoną, a niedawno również mamą i moje życie zmieniło się o 180 stopni. 

Moja doba drastycznie się skróciła, dlatego zmieniłam swoje podejście do pielęgacji. Wolę wydać więcej za lepszą jakość i skuteczność, choć z drugiej strony nie lubię przepłacać. W 2020 roku chciałabym poznawać więcej naturalnych kosmetyków polskich marek. 

Staram się dostrzegać piękno w tym co mnie otacza – wolę naturalnie opaloną cerę z niedoskonałościami niż pozornie idealną twarz pokrytą grubą warstwą makijażu. Podkładów używam jedynie sporadycznie i nie boję się wyjść z domu bez pełnego makijażu :) Nigdy nie farbowałam włosów. 

Pisanie to dla mnie sposób na relaks. Dzięki blogowi ciągle się uczę i chcę się uczyć. Mówią, że  mam spore pokłady cierpliwości, ale ostatnio trudno wytrwać mi w postanowieniach. Choć nie mam jednak przygotowania specjalistycznego w dziedzinie kosmetologii, to lubię analizować składy, porównywać kosmetyki – szukać ideału wśród kosmetycznych półek.

Recenzje zamieszczane na blogu są wynikiem dokładnych obserwacji produktu. Nie piszę pod wpływem emocji, zawsze staram się dobrze poznać kosmetyk. W moich recenzjach skupiam się maksymalnie na produkcie i to on stanowi centrum wpisu. Wiem, że nie znajdziesz tutaj idealnych zdjęć, które w  dobie kultury obrazkowej mają ogromne znaczenie. Mimo wszystko chciałabym, żebyś na chwilę się zatrzymał mój Czytelniku i sprawdził co mam do powiedzenia ; )

Masz pytania – napisz śmiało: stronakosmetyczna@gmail.com

Instagram - @stronakosmetyczna


Brak komentarzy