Cześć!

Piątek był dla mnie ciężkim dniem - nie dość, że w pracy musiałam siedzieć 2 godziny dłużej niż powinnam, to jeszcze rozładował mi się akumulator w samochodzie i nie mogłam szybko wrócić do domu. Dziś do tego obudziłam się ze strasznym katarem. Marzę o tym, żeby się go pozbyć. Niestety leki nie dają sobie z nim rady. 
Co więcej, już od dawna chciałam napisać o bardzo ciekawym produkcie do włosów w formie kapsułek. Marka Safira nie była mi znana dopóki nie wygrałam rozdania na jednym z blogów. Kapsułki regeneracyjne do włosów, które wtedy otrzymałam bardzo przypadły mi do gustu. 


Opakowanie:
Sam kosmetyk zamknięty jest w małych kapsułkach, z których opróżnieniem można poradzić sobie bardzo łatwo. Kapsułki zaś zamknięte są w plastikowym, odkręcanym pojemniczku. W całym opakowaniu znajduje się 18 kapsułek - każda ma pojemność 1 mililitra. 

Skład:


Moja opinia:
Kapsułki są po prostu rewelacyjne. Myślałam, że będą obciążać moje włosy, jednak na moje szczęście nic takiego nie ma miejsca. Dodam tylko, że na raz zużywam mniej więcej połowę zwartości jednej kapsułki, ponieważ mam dość cienkie włosy. Co więcej, olejek zawarty w kapsułce nakładam na mokre włosy. 

Efekty działania kosmetyku były widoczne już po pierwszym użyciu. Nie mogłam przestać dotykać włosów po wyschnięciu. Były aksamitnie gładkie, miękkie i błyszczące. Do tego świetnie się układały. Mam wrażenie, że olejek zawarty w kapsułkach doskonale nawilża moje włosy, ale nie przeciąża ich.


Kapsułki dostępne są w trzech wersjach. Ja używam tych z wyciągiem z lilii wodnej, natomiast producent oferuje jeszcze kapsułki z wyciągiem z zielonej herbaty i z olejkiem różanym. Kapsułki zakupić można na stronie internetowej dystrybutora. W moim odczuciu dostępność jest jednak jedynym minusem tego produktu.


Nie spodziewałam się, że będę tak zadowolona z kapsułek z wyciągiem z lilii wodnej. Polecam je z czystym sumieniem i gładkimi włosami :) Obecnie są dostępne na stronie dystrybutora w obniżonej cenie 23 zł.

9 komentarzy:

 1. Ja też je bardzo lubię, są doskonałe!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam je a moje włosy je uwielbiają :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam i świetnie się spisywały:)

  OdpowiedzUsuń
 4. super, że jesteś zadowolona , ja nie używałam jeszcze nigdy takich kapsułek do włosów

  OdpowiedzUsuń
 5. Ooooo, muszę się nimi zainteresować:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam kilka takich ampułek i czekają na swoją kolej... może dzisiaj je wypróbuję - przekonałaś mnie :)

  OdpowiedzUsuń