Cześć!

Od dłuższego czasu testuję pre-szampon Osmin #współpracareklamowa. Jest to produkt do mycia wstępnego. Nie od dziś bowiem wiadomo, że najlepsze efekty przynosi dwukrotne mycie skóry głowy - to powie każda wlosomaniaczka:) 


Szampon testuję wspólnie z moją mamą, która tak jak ja ma tendencję do przetłuszczającej się skóry głowy

Szampon został zapakowany w smukłą białą butelkę z otwarciem typu "klik". 


Pre-szampon Osmin delikatnie się pieni, nie posiada zapachu ani koloru. Stosuję go tak jak zaleca producent do pierwszego mycia. Zauważyłam, że po myciu pre-szamponem Osmin w pierwszym myciu włosy pozostają dłużej świeże. Są lekko uniesione u nasady, dzięki czemu wydaje się, że mają większą objętość. Mnie się ten efekt push up bardzo podoba. Jak wiecie od jakiegoś czasu borykam się z nadmiernym przetłuszczaniem się skóry głowy. Mam nadzieję, że ten produkt zadziała na nią również w dłuższej perspektywie i, że funkcjonowanie gruczołów na skórze głowy się unormuje. 

Szampon można kupić chociażby w drogeriach Rossmann.

Znacie ten produkt? Może macie już swoje opinie na temat pre-szamponu Osmin? 

1 komentarz:

  1. Nie miałam jeszcze okazji wypróbować pre-szamponu Osmin, ale teraz na pewno będę o nim myśleć podczas zakupów w Rossmannie. Ważne jest, aby mieć produkty, które dobrze wpływają na kondycję włosów i skóry głowy.

    OdpowiedzUsuń