Cześć!

Chciałabym dziś zadać Wam kilka pytań. Czy Wasza skóra twarzy jest sucha? Czy macie dość już nic nie wnoszących obietnic producentów, że Wasza skóra po myciu nie będzie ściągnięta i przesuszona? Szukacie produktów łatwo dostępnych w przystępnych cenach? Ja tak! Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, zapraszam Was na dzisiejszy wpis. Dziś chciałabym przedstawić Wam pewną nowość - produkt, który totalnie spełnia obietnice producenta, nadaje się do mycia suchej skóry, a także ma korzystną cenę. Wiem, wiem, to taki spoiler, ale nie chciałabym, abyście pominęli ten wpis. Dziś chcę Wam opowiedzieć o nawilżającej emulsji oczyszczającej Pure Active marki Garnier, która stała się nieodłącznym elementem mojej codziennej pielęgnacji twarzy. 

Pojawienie się na rynku kosmetycznym emulsji do oczyszczania skóry twarzy było bardzo ważnym momentem dla wielu osób. Emulsje są łagodne dla skóry, nie naruszają jej naturalnej bariery ochronnej, co sprawia, że są idealnym wyborem w codziennej pielęgnacji, zwłaszcza jeśli nasza cera jest wrażliwa, sucha czy naczynkowa. 

Niedawno trafiła do mojej łazienki pewna nowość, czyli nawilżająca emulsja oczyszczająca Garnier Hydrating Deep Cleanser. 

Skład nawilżającej emulsji oczyszczającej Garnier Hydrating Deep Cleanser opiera się na trzech filarach:

1) Ceramidach  – które są elementem budującym barierę hydrolipidową skóry. Przede wszystkim swoim działaniem chronią skórę przed nadmierną utratą wody czy niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, wpływając tym samym pozytywnie na funkcjonowanie naturalnej bariery ochronnej skóry. Ceramidy to moje prywatne odkrycie 2023 roku! 

2) Glince – uważam, że to składnik, który jest niedoceniany, a szkoda! Wykorzystując glinkę zwracamy się niejako ku naturze. Glinka skutecznie usuwa zamieszczenia jakie osiadają na skórze. 

3) Kwasie hialuronowym – który każda posiadaczka cery suchej odmieniała na pewno wielokrotnie. To prawdziwy game changer w walce o nawilżoną skórę twarzy. Potrafi zatrzymać aż 1000 razy więcej wody niż sam waży - świetnie nawilża. A dodatkowo chroni skórę przed utratą wody. 

Przyznacie, że takie trio musi być skuteczne! Emulsja oczyszczająca Garnier Hydrating Deep Cleanser  świetnie radzi sobie z myciem, a przy tym jest naprawdę delikatna. Nie ściąga skóry, ale pozostawia ją przyjemnie gładką i czystą. Opakowanie z pompką jest naprawdę wygodne i dozuje odpowiednią ilość produktu. 

Jeśli szukacie skutecznego, jednocześnie delikatnego produktu do oczyszczania skóry, to nawilżająca emulsja oczyszczająca Pure Active od Garnier będzie strzałem w dziesiątkę! Mam też dla Was świetną wiadomość: Garnier Hydrating Deep Cleanser dostępny jest w promocji w Rossmann CENA: 23,99 zł obowiązuje 19.04-06.05.2024. 

Dajcie znać w komentarzach, czy próbowaliście już tego produktu i jakie macie wrażenia!

#garnier #skincare #pureactive #haircare Garnier,Pure Active, pielęgnacja twarzy, mycie twarzy, równowaga mikrobiomu, oczyszczanie skóry

Brak komentarzy