Cześć! 

Skarpetki do stóp to mój ulubiony domowy zabieg pielęgnacyjny do stóp. Dlatego ucieszyłam się, gdy w pudełku Pure Beauty Happy Care znalazłam złotą zmiekczajacą maskę do stóp w formie skarpet Shefoot Laboratories. Od razu musiałam sprawdzić jej działanie na swoich zaniedbanych ostatnio stopach. Sezon letni się skończył, więc szczerze przyznam, że coraz mniejszą uwagę przykładam do tej sfery pielęgnacji. 

Shefoot Luxury Golden Socks to luksusowy zabieg premium dla stóp w formie skarpetek. W zestawie mamy dwie złote skarpetki, które wewnątrz wypełnione są bogatą maską pielęgnacyjną oraz miękką włókniną. 

W składzie maski znajdziemy:
 • Mocznik – zmiękcza i wygładza skórę stóp, a ponadto zwiększa jej zdolność do zatrzymywania wody,
 • Peptydy – pomagają wzmocnić strukturę skóry i poprawić jej elastyczność,
 • Masło shea – natłuszcza skórę, 
 • Kolagen – pomaga wzmocnić skórę stóp, 
 • Złoto – działa rozświetlająco. 
Producent zaleca nakładać złote skarpetki na ok. 20-30 minut i tak też uczyniłam. Maska posiada dwa białe przylepce, dzięki którym skarpetki nie spadają ze stóp: można je zakleić wokół kostek. Po upływie zalecanego czasu po zabiegu moje stopy były nawilżone i miękkie w dotyku. Trochę maski nie wchłonęło się, więc wmasowałam ją w skórę, głównie skupiając się na piętach. Maska zadziałała również na nie, a były najsłabszym punktem: skóra pięt była przed zabiegiem twarda i szorstka. Po użyciu złotych skarpetek Shefoot uczucie szorstkości zniknęło. Skóra była miła w dotyku, nawilżona. 

Jestem zadowolona z działania złotej maski w formie skarpet od Shefoot Laboratories. Chętnie wrócę do tego zabiegu za jakiś czas. Dla mnie to najwygodniejsza opcja: skoncentrowana formuła przynosi szybkie efekty, nawet jeśli wyjściowo nasze stopy nie są w najlepszym stanie. 

Pełną zawartość pudełka Pure Beauty Happy Care pokazywałam w tym wpisie

Wpis powstał w ramach współpracy reklamowej z marką PURE BEAUTY. 

2 komentarze:

 1. Odkryłam tę magiczną złotą maskę do stóp w formie skarpet i moje stopy czują się jak w raju!

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę wypróbować, dzięki za polecajke

  OdpowiedzUsuń