Cześć! 

Rynek produktów do higieny jamy ustnej jest obecnie bardzo szeroki. Co rusz pojawiają się nowe pasty do zębów, które skuteczniej czyszczą zęby i wspierają nas w walce z różnymi problemami. Pasta do zębów anti-plaque Gum Expert marki Himalaya, o której chcę dziś Wam napisać, nie zawiera fluoru, a jej działanie oparte jest o Ajurwedę. Bardzo się cieszę, że znalazłam ją w pudełku Kobieca Moc od Pure Beauty, ponieważ bardzo lubię odkrywać nowe produkty do higieny jamy ustnej. Jeśli jesteście ciekawi czy jestem zadowolona z tego produktu to zapraszam na dzisiejszy wpis. 

Pasta Himalaya Gum Expert anti-plaque, którą otrzymałam w pudełku Pure Beauty, została zamknięta w standardowej, plastikowej tubce z zakrętką o pojemności 75ml. Papierowy kartonik zawiera wszystkie najważniejsze informacje o paście. Zapach jest ziołowy, a smak całkiem w porządku: nie piecze, nie pali, wyczuwam w nim miętowe nuty. Konsystencja pasty jest stosunkowo gęsta i zbita. 

Pasta przypadła mi do gustu, jest delikatna dla całej jamy ustnej, a szczególnie dla dziąseł. Dokładnie czyści zęby, nie pozostawia sztucznego posmaku w ustach, a fajnie odświeża oddech na długi czas. Mogą stosować ją dzieci już od 7 roku życia.

Jej unikalna formuła oparta jest na naturalnych składnikach, takich jak miswak, goździk czy cynamon oraz przełomowa Technologia Enzymów Roślinnych, które przeciwdziałają tworzeniu się płytki nazębnej. Pasta Himalaya nie tylko skutecznie usuwa osad nazębny i zapobiega powstawaniu kamienia, ale także zapewnia długotrwałą ochronę przed próchnicą i problemami dziąseł. 

Jest to prawdziwa perełka wśród produktów do higieny jamy ustnej i myślę, że warto zwrócić na nią uwagę podczas kolejnych zakupów. 


Wpis powstał w ramach współpracy reklamowej z marką Pure Beauty. 

Brak komentarzy