Cześć piękne! 

Ostatnio otrzymałam od Pure Beauty box zawierający szampony Vichy Dercos. Każdy z nich przeznaczony do jest eliminacji innego problemu z jakim możemy borykać się w pielęgnacji włosów. Może to być łupież, wypadanie włosów czy przetłuszczanie się skóry głowy oraz włosów. Warto sięgać po specjalistyczne produkty, które pomagają uporać się z tymi problemami. W końcu zdrowa skóra głowy to zdrowe włosy. 

Przyjrzyjmy się teraz bliżej całej trójce z gamy Dercos Technique od Vichy. Skuteczność wszystkich szamponów została potwierdzona w badaniach klinicznych. 

#JAkontraŁUPIEŻ #MEvsDANDRUFF #MEvsHAIRLOSS #vichy #dercos #haircare 

Vichy Dercos Anti dandruff szampon przeciwłupieżowy 

Jest to produkt, który eliminuje aż do 100% widocznego łupieżu już po pierwszym myciu. Co więcej, chroni przed nawrotami łupież nawet do 6 tygodni po zaprzestaniu stosowania. W jego składzie znajdziemy takie składniki aktywne jak:
- dwusiarczek selenu, który ma działanie przeciwgrzybicze, zmniejszające łupież oraz łojotokowe zapalenie skóry,
- kwas salicylowy - który oczyszcza skórę z łusek łupieżu, ma działanie złuszczające.


Vichy Dercos szampon wzmacniający Energy+

Zdarzają się różne sytuacje, które powodują, że nasze włosy potrzebują wzmocnienia. Pomóc może w tym szampon wzmacniający Energy+ od Vichy Dercos. Sprawia on, że włókno włosa jest mocniejsze o 47%. Dodatkowo powoduje również wzrost objętości włosów o 19% przez 24h. Szampon głęboko oczyszcza skórę głowy. W składzie znajdziemy takie składniki aktywne jak:
- Aminexil, który wspiera walkę z wypadaniem włosów,
- Niacynamid o działaniu łagodzącym. 


Vichy Dercos Oil correct szampon normalizujący sebum 

Ostatni szampon, który w tym momencie zainteresował mnie najbardziej to szampon normalizujący Vichy Dercos. Redukuje on wydzielanie sebum aż o 71%. Sprawia, że skóra głowy jest czysta przez długi czas, a do tego dodaje kosmykom sprężystości. W składzie odnajdziemy chociażby:
- cynk PCA, który ma działanie antybakteryjne oraz redukujące nadmiar sebum,
- krzemionkę - pomaga redukować widoczność sebum. 

Wszystkie te produkty zostały opracowane pod kontrolą dermatologiczną, są odpowiedzią na najpopularniejsze problemy, z którymi boryka się skóra głowy. Mnie najbardziej zainteresował szampon normalizujący sebum, ponieważ po powrocie do pracy z urlopu macierzyńskiego już od dłuższego czasu zauważyłam u siebie wzmożone przetłuszczanie się skóry głowy. Sporo winny jest stres, ale widząc skład szamponu Oil correct od Vichy mam dużą nadzieję na poprawę stanu mojej skóry. 

Jestem bardzo ciekawa czy znacie już te szampony Vichy Dercos? 

Wpis powstał w ramach współpracy reklamowej z marką Pure Beauty

2 komentarze: