Cześć!

Urodzinowe pudełko Birthday od Pure Beauty zawierało nie tylko kosmetyki, lecz także włosowy bardzo przydatny gadżet jakim jest szczotka do włosów Finger Brush marki OnlyBio. Jej piękny różowy kolor i niebanalny design od razu wpadły mi w oko, więc zaraz zaczęłam jej używać. Nigdy nie miałam tego typu szczotki, więc szczególnie mi się spodobała. Dziś już jestem pewna: dla mnie to najlepsza szczotka do włosów plączących się jakiej używałam! 

Przejdźmy zatem do opisu atutów szczotki Finger Brush od OnlyBio. Jest ich naprawdę dużo, nie zauważyłam wad :) Hit do włosów plączących się ♥️

Szczotka została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowania. Jej ergonomiczny kształt sprawia, że doskonale leży w dłoni, ułatwiając codzienną pielęgnację włosów. Jest po prostu lekka i pięknie wyprofilowana. 

Włosie szczotki OnlyBio posiada dwie długości: są krótsze włoski zbite w kępki spośród których wystaje pojedyncza dłuższa "igiełka" zakończona kuleczką. 

Dodatkowym atutem tej szczotki jest jej uniwersalność. Nadaje się zarówno do włosów mokrych, ułatwiając rozczesywanie po kąpieli, jak i do suchych, pomagając w utrzymaniu porządku i zdrowego wyglądu włosów. Można sięgnąć po nią również podczas stylizacji włosów, ponieważ w rączce umieszczono wyjmowany szpikulec, który umożliwia rozdzielanie pasm. 

Mam wrażenie też, że po rozczesaniu włosów, one aż błyszczą. W przypadku moich cienkich włosów szczotka radzi sobie świetnie, ale nie one są dla niej wyzwaniem. Szczotka OnlyBio bowiem bardzo łatwo rozczesuje grube włosy mojej czterolatki, które ciężko mi okiełznać. Z tą szczotką czesanie mojego dziecka trwa zdecydowanie krócej niż przy użyciu tradycyjnych szczotek. Jestem bardzo miłe zaskoczona, ponieważ w końcu czesanie przestało być dla nas katorgą, a stało się nawet przyjemnością. 

Zapraszam Was do subskrypcji boów Pure Beauty - możecie w nich znaleźć nie tylko takie cuda ułatwiające codzienne dbanie o włosy :) Pudełko Birthday jest już niestety wyprzedane, ale są jeszcze inne boxy o bogatej zawartości. 

Jak Wam się podoba ta szczotka? Czego używacie do czesania włosów plączących się? 

Wpis powstał w ramach współpracy reklamowej z marką Pure Beauty. 
1 komentarz: